Świetlica - dokumentyŚwietlica_aktualności_Plan zajeć świetlicyNasza_świetlica_
Konkursy - kalendarzKonkursy - nasze sukcesy

W naszej szkole organizowanych jest wiele dodatkowych zajęć z zakresu różnych dziedzin sportowych. Uczniowie mają możliwość rozwijać swoje umiejętności i pogłębiać pasje.

Zajęcia 0-3 finansowane są ze środków Gminy Łomianki i prowadzone będą do 8 grudnia bieżącego roku

KLASY 0-3

Zajęcia dla klas 4-8 to szkolne SKS-y i dodatkowo zajęcia finansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, prowadzone będą przez cały rok szkolny 2019/2020.

KLASY 4-8

PRZYGOTOWANIA NA "SKS-ach"

Chłopcy z klas 6-8 na zajęciach z szkolnego klubu sportowego szlifują formę na najbliższe zawody w koszykówce, które odbędą się w listopadzie. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności zaprocentują na zawodach sportowych.

F.Filiński

...ZDJĘCIA  ...Znalezione obrazy dla zapytania SPORT IKONA