Świetlica - dokumentyŚwietlica_aktualności_
Zajęcia rozwijające zainteresowaniaZajęcia z innowacji pedagogicznych

ROK SZKOLNY 2020/2021

ZAJĘCIA SPORTOWE – PIERWSZE PÓŁROCZE

W pierwszym półroczu w naszej szkole odbywały się dodatkowe zajęcia sportowe dla klas wszystkich klas (0-8). Zajęcia będą prowadzone do 15 grudnia tego roku. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, mając nadzieję, że w tym samym składzie spotkamy się po świątecznej przerwie w 2021 roku. Będziemy dalej kształtować i doskonalić swoje umiejętności sportowe.

SPORTOWY KALENDARZ ADWENTOWY

Nauczyciele wychowania fizycznego stworzyli specjalny kalendarz adwentowy dla uczniów, rodziców i nauczycieli, abyśmy wspólnie przygotowali się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie pamiętajcie żeby ćwiczyć pod opieką osoby dorosłej.

Zapraszamy do wspólnych treningów.

SKS

W naszej szkole chłopcy rozpoczęli dodatkowe zajęcia sportowe, na których doskonalą swoje umiejętności z gier zespołowych. W tym miesiącu uczniowie przygotowują się do zawodów w koszykówce.

DODATKOWE ZAJĘCIA SPORTOWE DLA NASZYCH UCZNIÓW

KLASY 0-3

KLASY 4-8

ROK SZKOLNY 2019/2020

W naszej szkole organizowanych jest wiele dodatkowych zajęć z zakresu różnych dziedzin sportowych. Uczniowie mają możliwość rozwijać swoje umiejętności i pogłębiać pasje.

Zajęcia 0-3 finansowane są ze środków Gminy Łomianki i prowadzone będą do 8 grudnia bieżącego roku

KLASY 0-3

Zajęcia dla klas 4-8 to szkolne SKS-y i dodatkowo zajęcia finansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, prowadzone będą przez cały rok szkolny 2019/2020.

KLASY 4-8

PRZYGOTOWANIA NA "SKS-ach"

Chłopcy z klas 6-8 na zajęciach z szkolnego klubu sportowego szlifują formę na najbliższe zawody w koszykówce, które odbędą się w listopadzie. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności zaprocentują na zawodach sportowych.

F.Filiński

...ZDJĘCIA  ...Znalezione obrazy dla zapytania SPORT IKONA