DZIAŁANIA ZWIĄZANE Z PATRONEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
 IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ W ŁOMIANKACH
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020.

1. Wrzesień/październik – Szkolny konkurs na plakat o Irenie Szewińskiej.
  2. Październik – Uroczystość Nadania Sztandaru.
  3. Listopad – Tydzień Patrona Szkoły.

- Wspomnień czar – spotkanie klas 7-8 ze Sławomirem Januszem Szewińskim - mężem Ireny Szewińskiej.

- Uczniowie klas 4-6 otrzymają specjalne broszury o Patronie Szkoły - Irenie Szewińskiej,  w ramach GW odbędą się  pogadanki, dyskusje i wykłady.

- na lekcjach WF odbędą się quizy kahoot na temat wiedzy o Patronie Szkoły.

1. Marzec – Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły.
  2. Maj/Czerwiec - Szkolny Dzień Sportu – w duchu wartości i ideałów Ireny Szewińskiej.