Świetlica - dokumentyŚwietlica_aktualności_
Zajęcia rozwijające zainteresowaniaZajęcia z innowacji pedagogicznych

W tym roku szkolnym 2020/2021 z inicjatywy wychowawcy klasy, dzieci z klasy III B  zostaną
studentami Uniwersytetu Dzieci w Klasie i wezmą udział w projekcie zatytułowanym:

Przedsiębiorczość

Jak zrealizować pomysł?      Podczas cyklu lekcji dzieci:

• zobaczą 8 miniwykładów, prowadzonych przez naukowców i ekspertów, które rozbudzą ciekawość dzieci;
  • rozwiną swoje kompetencje – planowanie, krytyczne myślenie, wyciąganie wniosków i współpracę;
  • będą uczyć się przez zabawę – eksperymentowanie, konstruowanie i badanie;
  • dowiedzą się,  jak pracować metodą projektu i wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę.

wych. Joanna Somerlik

Klasa III B brała udział w zajęciach Uniwersytetu Dzieci w Klasie projekt „ Przedsiębiorczość. Jak realizować pomysł?” Wykorzystywała swoją wyobraźnię zmieniając kubeczki papierowe i realizując swoje pomysły.