RODO  

logologo
logo
Świetlica - dokumentyŚwietlica_aktualności_
Dokumenty szkoły
Zawody sportowe
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ZAJĘCIA SPORTOWE
ZAJĘCIA SPORTOWE
ZAJĘCIA SPORTOWE
ZAJĘCIA SPORTOWE
Zawody sportoweDodatkowe zajęcia sportowe
Zajęcia rozwijające zainteresowaniaZajęcia z innowacji pedagogicznych
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Konkursy - kalendarzKonkursy - nasze sukcesyKonkursy - aktualności

Najpiękniejsza ozdoba świąteczna

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w konkursie „ Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”
 

I miejsce zajęli: Adam Lipiński

                            Juliusz Poniatowski

II miejsce zajęli: Oliwia Machocka

                             Alicja Włodarczyk

III miejsce zajęli: Miłosz Bogdanowicz

                              Oliwier Kioch

 

Pozostałe osoby otrzymały wyróżnienia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

                                            Blanka Misztal, Joanna Somerlik

 

  

 


 

 

 


 

KONKURS BOHATER

 

Jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki szkolnego konkursu „Bohater mojej ulubionej książki”!

 

I MIEJSCE – Julia Rogozińska

II MIEJSCE – Weronika Błażejak

III MIEJSCE – Franciszek Gilbert

Wyróżnienia: Zofia Tomczyk  i Oliwia Pychyńska

Nagrodę publiczności zdobywa- Klara Siejko!

 

GRATULUJEMY!

 

Przy ocenie jury wzięło pod uwagę: oryginalność pomysłu, wkład pracy, sposób wykonania.

Celami konkursu było: rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości artystycznej dzieci, popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci, rozbudzanie fantazji i wyobraźni twórczej.

Magdalena Hajduk

Krzysztof Śliwiński

 

 


 

KONKURS DLA KLAS DWUJĘZYCZNYCH

 

 

 

 


 

Konkurs ortograficzny

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie ogólnopolskim „ Z poprawną ortografią na co dzień”. Do drugiego etapu zakwalifikowali się:

 

  1. Błażej Husak,
  2. Szymon Laskus.

 

Gratuluję i życzę sukcesów.

Edyta Staniszewska

 

 


 

 

 

Olimpiada z języka angielskiego dla juniorów

 

Dnia 16 listopada uczniowie klas VII i VIII naszej szkoły przystąpili do pierwszej części olimpiady z języka angielskiego dla juniorów.


Do kolejnej części zakwalifikowali się:

 

Maria Kranc

Blanka Laskus

Mateusz Szymański

Aleksandra Bednarek

Olga Kowalczyk

Jan Śnigurowicz

Daria Kopytek

Maria Heintze

Olgierd Jaworski

Pola Piotrowska

Tobiasz Skup.

Gratulujemy i  życzymy powodzenia w kolejnej części.

Izabela Strycharzewska

 


 

Jest nam bardzo miło ogłosić wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Moje ulubione zwierzę”.
Celami konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych i ekspresji twórcze oraz kształtowanie właściwych postaw wobec zwierząt.
Jury konkursu miało duży problem z wyłonieniem zwycięzców, gdyż wpłynęło ponad 40 wyjątkowych i pięknych prac. Przy ocenie jury wzięło pod uwagę: oryginalność pomysłu, wkład pracy, sposób wykonania.

 

I MIEJSCE Zofia Złomska
 

II MIEJSCE - Ludwik Lisowski

 

III MIEJSCE - Małgorzata Gębala

 

Wyróżnienia: Zofia Piotrowska  oraz Julian Lisowski

 

Nagrodę publiczności zdobywa- Zofia Tomczyk  z liczbą głosów -271!

GRATULUJEMY!

 

Magdalena Hajduk

Krzysztof Śliwiński

  

 

 


 

Z przyjemnością informujemy, że konkurs na najładniejszą pacynkę z drewnianej łyżki został rozstrzygnięty. 

 

W konkursie zwyciężyli: 

 

I miejsce: Maksymilian Hodzyński, Miłosz Hodzyński

II miejsce: Tosia Wielgosz

III miejsce: Dawid Uziak oraz Filip Pilichowski

 

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie. Wykonaliście wiele pięknych i pomysłowych prac. 

 

Karolina Malicka

Anna Staniszewska

  

 

 


 

Irena Szewińska – patron naszej szkoły

 

Jest nam bardzo miło ogłosić wyniki świetlicowego konkursu plastycznego „Irena Szewińska – patron naszej szkoły”

Celem konkursu, w którym uczestniczyli uczniowie uczęszczający do szkolnej świetlicy z klas I-III było popularyzowanie wiedzy o Irenie Szewińskiej, Zachęcanie najmłodszych do kultywowania idei olimpijskich oraz rozwój umiejętności plastycznych i wrażliwości artystycznej.

 

1 miejsce – Oliwia Szozda,

2 miejsce – Helena Gwiazda, 

3 miejsce – Marysia Marchwińska, Zosia Piotrowska.

 

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i przesłane prace.

 

Magdalena Hajduk

Beata Zaraś

Krzysztof Śliwiński

 


 

"I ty możesz zostać mistrzem świata"

 

Jan Śnigurowicz został zwycięzcą szkolnego konkursu literackiego na opowiadanie o tematyce sportowej pt. "I ty możesz zostać mistrzem świata".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich. 

 

 


 

Konkurs  na ’’Portret Ireny Szewińskiej’’ w klasach  4-8.

 

Miło mi ogłosić wyniki konkursu plastycznego  dla klas 4-8

 

1. Miejsce : Aleksandra Szeląg

2. Miejsce : Blanka Husak

3. Miejsce : Natasza Sałatka

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! 

 

B.Z

 

 

 


 

Ogłoszenie wyników konkursu.


Z przyjemnością prezentujemy wyniki konkursu „Bitwa Warszawska w świadomości młodego pokolenia Polaków” organizowanego przez Sejmik Województwa Mazowieckiego oraz Muzeum Niepodległości w Warszawie. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci  i młodzieży najnowszą historią Polski, upamiętnienie 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz propagowanie godnych naśladowania patriotycznych i moralnych wzorców osobowych. Patronat na tym wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik i Prezydent m.st. Warszawy Pan Rafał Trzaskowski.

 

W kategorii „Order i pomnik” I miejsce zdobyła uczennica klasy II  naszej szkoły   Aleksandra Wachulak.

 

  Serdecznie gratulujemy

Monika Ogrodnik

Joanna Serwińska

 

 

 

 


 

Konkurs "Portret ulubionego nauczyciela lub pracownika szkoły".


14 października odbyło się rozstrzygnięcie konkursu Portret ulubionego nauczyciela lub pracownika szkoły. Poniżej prezentujemy wyniki:
 

Klasy 4-8
I miejsce - Aleksandra Szeląg
II miejsce - Joanna Jurczak

 

Klasy 1-3
I miejsce - Aleksandra Wachulak, Kajetan Mędrykowski
II miejsce - Dawid Uziak, Hanna Kaczyńska
III miejsce - Zofia Marchwińska, Antonina Wójcik, Zofia Tomczyk, Maria Łukasik

 

Serdecznie dziękujemy za wszystkie wykonane prace i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Monika Pączkowska
Małgorzata Tomczyk

 


 

XV OGÓLNOPOLSKA FRANCISZKAŃSKA OLIMPIADA WIEDZY O ŚW. MAKSYMILIANIE

 

Miło mi ogłosić wyniki Olimpiady Franciszkańskiej w kategorii klas 0 - VI, opartej na wiedzy o św. Maksymilianie:

I MIEJSCE: Gabriela Skupniewicz i Izabela Osman
II MIEJSCE: Zuzanna Krakowska
III MIEJSCE: Maksymilian Hodzyński


Wszystkim uczniom dziękuję za udział. Prace zwycięzców zostaną przesłane do kolejnego etapu - ogólnopolskiego.

Małgorzata Tomczyk

 


 

Konkurs dla klas 1-3:  ,,Lekkoatletyka - sport Ireny Szewińskiej"

 

I miejsce:  Gabriela  Skupniewicz,

II miejsce: Zofia Kossakowska,

III miejsce:  Piotr Kirztński.

 

Wyróżnienie otrzymala Alicja Marciniak.

 

Zwycięzcom gratuluję!

Marzena Korol

 

 

 


 

Europejski Dzień Języków Obcych

26. września to dzień, w którym obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych. To święto ma nam pokazać jak ważna jest znajomość języków w dzisiejszym świecie.

Z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs na najlepszy plakat zachęcający do nauki języków obcych. Nagrodą były oceny celujące z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce: Sandra Kronhaus i Jakub Skorek

II miejsce: Grzegorz Gromadka i Stanisław Kowalski

III miejsce: Zofia Krzyczkowska i Lenka Skwirtniańska


Wyróżnienia otrzymali: Laura Członkowska, Anna Karłowicz, Franciszek Karłowicz, Pola Nowak-Ignatowska


W ramach tego wydarzenia klasa 5b przeprowadziła eksperyment językowy ucząc się słowa „dziękuję” w różnych językach świata.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy na krótki film i wystawę prac plastycznych.

E. Dzieniszewska
A. Ciszewska

 

   

 

  

 

 

 

 


 

Regulamin Szkolnego Konkursu Plastycznego „Portret Ireny Szewińskiej” - 

 

 


 

Archiwum konkursy w r.szkol. 2019-20

 

 


Szkoła Podstawowa Nr 2
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Ireny Szewińskiej
w Łomiankach
                                                                                                                                                    
                                                                                             

ul. Partyzantów 31, 05-092, Łomianki

telefon: 22 888 97 20

e-mail: sp2dabrowa@edulomianki.pl

oficjalna strona internetowa

 

Polityka cookies i prawa autorskie

Elementy cookie używane na stronie służą do zapamiętywania wybranych pozycji w menu oraz czasu odświeżania okien POPup pojawiających się na stronie.

Elementy graficzne wykorzystane na stronie są chronione prawem autorskim, a ich wykorzystywanie bez pozwolenia autorów jest zabronione.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©