RODO  

logologo
logo
Świetlica - dokumentyŚwietlica_aktualności_Plan zajeć świetlicy
Dokumenty szkoły
Zawody sportowe
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ZAJĘCIA SPORTOWE
ZAJĘCIA SPORTOWE
ZAJĘCIA SPORTOWE
ZAJĘCIA SPORTOWE
Zawody sportoweDodatkowe zajęcia sportowe
Zajęcia rozwijające zainteresowaniaZajęcia z innowacji pedagogicznych
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Konkursy - kalendarzKonkursy - nasze sukcesyKonkursy - aktualności

 

NASZA KADRA

 

 

MAŁGORZATA PELCZARSKA 

Dyrektor

ANETA  SOSIŃSKA 

Wicedyrektor, język polski

Katarzyna Bentkowska 

logopeda, nauczyciel wspomagający

Katarzyna Bisialska

świetlica

Bożena Błażejak 

matematyka

Agnieszka Boch 

wychowawca 2b, edukacja wczesnoszkolna

Izabella Brewińska 

język hiszpański

Anna Cembrzyńska 

wychowanie fizyczne

Monika Chachulska

nauczyciel wspomagający

Marcin Chmielewski

pedagog, doradztwo zawodowe, terapia pedagogiczna

Monika Chodacz-Olejarz 

wychowawca 6a, matematyka

Katarzyna Cichocka

nauczyciel kl "0"

Anna Ciszewska 

wychowawca 4a, język niemiecki

Marika Dakowska 

logopeda

Anna Dylewska  

Psycholog, język polski

Elżbieta Dzieniszewska

język angielski

Krzysztof Śliwiński 

świetlica

Justyna Ewdakimow 

świetlica

Filip Filiński 

wychowawca 5a, wychowanie fizyczne

Błażej Gzylewski 

język angielski, informatyka

Magdalena Hajduk 

nauczyciel wspomagający

Kamila Jagieło 

wychowawca 7b, chemia, fizyka i matematyka

Agnieszka Karbownik

świetlica

Marzena Korol 

wychowawca 2c, edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Korytko 

wychowawca 2a, edukacja wczesnoszkolna

Justyna Kostrzoń 

Wychowawca  4b, muzyka

Łukasz Kowalski 

wychowanie fizyczne, religia

Joanna Kowalczyk 

biblioteka

Magdalena Krzemińska

nauczyciel kl "0"

Ks.  Andrzej Krzesiński

religia

Bożena Lisowska 

biologia

Dorota Makowska 

wychowawca 7a, matematyka, chemia

Karolina Malicka 

wychowawca 1b, edukacja wczesnoszkolna

Monika Ogrodnik 

wychowawca 8b, historia, wos

Klaudia Oracz 

język angielski

Monika Pączkowska 

wychowawca 3c, edukacja wczesnoszkolna

Dominika Pietrasiuk 

edukacja wczesnoszkolna

Urszula Polańska

wychowawca 6c, język polski

Dorota Reluga

świetlica

Blanka Sawicka-Misztal

Wychowawca 2d, edukacja wczesnoszkolna

Joanna Serwińska 

wychowawca 3a, edukacja wczesnoszkolna

Ewa Siejko 

Świetlica, nauczyciel wspomagający

Joanna Somerlik

wychowawca 3b, edukacja wczesnoszkolna

Anna Staniszewska

wychowawca 1c

Edyta Staniszewska 

wychowawca 4c, język polski

Marta Stefańska 

wychowawca 5b, wychowanie fizyczne

Izabela Strycharzewska 

wychowawca 7c, język angielski

Renata Świątczak 

świetlica

Karolina Tańska 

język angielski

Małgorzata Tomczyk 

wychowawca 1a, edukacja wczesnoszkolna

Justyna Wójcik 

nauczyciel wspomagający

Jacek Zaj 

informatyka

Robert Zalewski  

wychowanie fizyczne

Beata Zaraś

plastyka, technika

Bożena Żukowska 

wychowawca 8a, biologia, geografia i przyroda

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 


Szkoła Podstawowa Nr 2
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Ireny Szewińskiej
w Łomiankach
                                                                                                                                                    
                                                                                             

ul. Partyzantów 31, 05-092, Łomianki

telefon: 22 888 97 20

e-mail: sp2dabrowa@edulomianki.pl

oficjalna strona internetowa

 

Polityka cookies i prawa autorskie

Elementy cookie używane na stronie służą do zapamiętywania wybranych pozycji w menu oraz czasu odświeżania okien POPup pojawiających się na stronie.

Elementy graficzne wykorzystane na stronie są chronione prawem autorskim, a ich wykorzystywanie bez pozwolenia autorów jest zabronione.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©