Świetlica - dokumentyŚwietlica_aktualności_Plan zajeć świetlicyNasza_świetlica_
Konkursy - kalendarzKonkursy - nasze sukcesy

Witamy wszystkich uczestników świetlicy, a w szczególności pierwszoklasistów.

Życzymy wszystkim uczniom sukcesów w nauce, uśmiechu, radości oraz miłych chwil spędzonych na zajęciach w świetlicy szkolnej.

Każdy rok przynosi w naszej szkole zmianę. Nowy rok szkolny rozpoczynamy w nowej lokalizacji świetlicy ogólnej. Celem działalności naszej świetlicy jest przede wszystkim zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po nich w bezpiecznym i miłym otoczeniu, stworzenie warunków do wypoczynku i odrobienia prac domowych.

Zajęcia świetlicowe realizujemy również w grupach klasowych I-III po zakończeniu zajęć edukacyjnych oraz nowo utworzonej w tym roku świetlicy dla uczniów klas IV-VI – tzw. KLUBIKU NASTOLATKA. Staramy się, aby czas spędzony w świetlicy szkolnej także sprzyjał rozwijaniu zainteresowań dzieci oraz nadrabianiu zaległości w nauce. Szczególną uwagę na zajęciach świetlicowych zwracamy na kształtowanie umiejętności współżycia i współdziałania w grupie rówieśniczej.

Zajęcia na świetlicy szkolnej, to również sprawowanie opieki i zajęcia dla uczniów nie uczęszczających na religię. Świetlica zapewnia dzieciom bezpieczeństwo przez stałą obecność wychowawcy. Wychowawca świetlicy realizuje w ciągu roku szkolnego zajęcia zgodne z planem pracy świetlicy.

W tym roku szkolnym, w ramach zajęć rekreacyjno- sportowych, oferujemy wszystkim uczniom z klas I-III zajęcia na basenie.

Świetlica czynna jest od godziny 7.00 do 17.30

Telefon do świetlicy - 510 484 871

Krzysztof Śliwiński

..ZDJĘCIA  ...Znalezione obrazy dla zapytania SPORT IKONA...Znalezione obrazy dla zapytania SPORT IKONA...Znalezione obrazy dla zapytania SPORT IKONA