Świetlica - dokumentyŚwietlica_aktualności_Plan zajeć świetlicyNasza_świetlica_
Konkursy - kalendarzKonkursy - nasze sukcesy
STREFA UCZNIA

WARUNKIEM OTRZYMANIA OBIADU DLA DZIECKA JEST PODPISANIE UMOWY ZE STOŁÓWKĄ ICDS W SP2

POSIADANIE PRZY SOBIE KARNETU IMIENNEGO WYDAWANEGO PRZY PODPISYWANIU UMOWY, UŁATWI NAM WERYFIKACJĘ OSÓB ZAPISANYCH NA POSIŁKI.

Informacje o nieobecności dziecka na obiedzie prosimy zgłaszać do godziny 8:00. SMS pod nr. tel. 519-527-556

Prosimy o dokonywanie wpłat za obiady na konto nr: 34 8009 0007 0011 5225 2001 0106

Cena obiadu w lutym - 40zł, w marcu - 88zł, w kwietniu - 60zł, w maju - 80zł, w czerwcu - 68zł.

Umowa o korzystanie z obiadów szkolnych           Oświadczenie o rezygnacji z obiadów

02.03.– 14.03.2020r.

Poniedziałek

Neapolitańska z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, mandarynka.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, indyk w sosie cebulowym, ziemniaki, surówka z kapusty czerwonej, sok jabłkowy.

Pomidorowa z ryżem, kotlet z ryby, ziemniaki, kapusta kwaszona, kompot.

Czwartek

Ogórkowa z ziemniakami, gulasz wieprzowy, kasza jęczmienna, fasolka szparagowa, kompot.

Grochowa , kluski leniwe, surówka z marchewki i jabłka, kompot.

Poniedziałek

Jarzynowa, pulpet w sosie pieczarkowym, kasza gryczana, groszek zielony z bułką tartą, kompot.

Wtorek

Krupnik , sznycle z indyka w sosie bazyliowym, makaron, ogórek konserwowy, sok pomarańczowy.

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona, ziemniaki, sałatka colesław, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, jogurt owocowy

Barszcz czerwony, pierogi z serem i śmietaną,  kompot, mandarynka.

Smacznego !!!