Świetlica - dokumentyŚwietlica_aktualności_Plan zajeć świetlicy
Zajęcia rozwijające zainteresowaniaZajęcia z innowacji pedagogicznych

WARUNKIEM OTRZYMANIA OBIADU DLA DZIECKA JEST PODPISANIE UMOWY ZE STOŁÓWKĄ ICDS W SP2.

Rodzic/opiekun w celu zamówienia posiłku jest zobowiązany do korzystania z aplikacji zamówposiłek.pl

Każde dziecko otrzyma nieodpłatnie chip umożliwiający odebranie zamówionego posiłku w stołówce.

Tym samym dziecko zobowiązane jest do każdorazowego posiadania chipu przy sobie.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące wyżej wskazanej aplikacji znajdują się w załączniku nr 1 stanowiącym załącznik
nr 1 do Umowy

Nieobecności zgłaszamy w aplikacji do godziny 8:00

Prosimy o dokonywanie wpłat za obiady na konto nr: 34 8009 0007 0011 5225 2001 0106 podając nr. ID nadany w aplikacji

Posiłki będą wydawane od  14 września.

Wysokość opłat za obiady :

WRZESIEŃ               52,00 zł

PAŹDZIERNIK          88,00 zł

LISTOPAD                80,00 zł

Umowa o korzystanie z obiadów szkolnych           Oświadczenie o rezygnacji z obiadów

28.09 - 09.10.2020

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, nektarynka.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kapusta faszerowana, ziemniaki, kompot, jabłko.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, surówka z kapusty kwaszonej, kompot.

Czwartek

Fasolowa, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, sok jabłkowy.

Krupnik z ziemniakami, naleśniki z twarożkiem i śmietaną, kompot, banan.

Poniedziałek

Kapuśniak, schab w sosie, makaron, ogórek konserwowy, jogurt owocowy.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet z indyka, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, kotlet z ryby, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, kompot..

Czwartek

Ogórkowa, kurczak pieczony, ryż, surówka z pomidora, papryki i sałaty lodowej, kompot.

Barszcz ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, nektarynka.

Smacznego!!!