Świetlica - dokumentyŚwietlica_aktualności_
Zajęcia rozwijające zainteresowaniaZajęcia z innowacji pedagogicznych

ROK SZKOLNY 2020/2021

Gram według fair play.

Ponieważ w tym roku mamy dwie duże imprezy sportowe – Euro 2020 i Olimpiada w Tokio, zajęcia świetlicowe w tym tygodniu mamy na sportowo. Podczas zajęć świetlicowych w klasie 2A  rozmawialiśmy o ulubionych zajęciach sportowych. Ważną sportową zasadą jest fair play – sukces jest ważny, ale nie za wszelką cenę; szanujemy każdego zawodnika; jesteśmy w porządku wobec siebie, kolegów i koleżanek. Oczywiście nie zapominamy o naszej patronce – wybitnej olimpijce p. Irenie Szewińskiej.

Portrety wielkich Polaków

Podczas zajęć świetlicowych klasa 2A przedstawiała portrety wielkich Polaków.

Krzysztof Śliwiński

Wyniki świetlicowego konkursu "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą".

I  MIEJSCE      Tomasz Chrzanowski

II MIEJSCE      Donata Jaskrowska

III MIEJSCE  Jeremi Jaworski

Dziękujemy za udział w świetlicowym konkursie poświęconym mottu naszej szkoły- "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą". Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Karnawał na świetlicy

12.lutego klasa 2d w karnawałowym nastroju bawiła się na świetlicy

B.S.

Tydzień w świetlicy 2A.

Podczas zajęć świetlicowych w klasie 2A uczniowie odrabiają prace domowe; jest czas na zajęcia ruchowe i sportowe na szkolnym boisku lub hali gimnastycznej; wykonują prace plastyczne oraz grają w gry logiczne i budują konstrukcje z klocków.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzieci z świetlicy 2A - pozdrawiają wszystkie Babcie i Dziadków.

Kochamy mocno Babcię, Dziadka,

To nie żarty moi mili.

Dzisiaj im życzenia składa klasa 2A

By sto latek jeszcze żyli.

Krzysztof Śliwiński

Dzień życzliwości w świetlicy.

Z okazji Dnia Życzliwości, który obchodzimy 21 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego 0b składają wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom najserdeczniejsze życzenia szczęścia i radości. Pozdrawiamy.

Świetlicowe miasto.

Podczas zajęć na świetlicy uczniowie zbudowali swoje własne miasto. Przepiękne:)

Świetlica na sportowo

Świetlica 0b - korzystamy z ciepłych dni listopada. Zabawy na świeżym powietrzu na szkolnym boisku i placu zabaw.

Świetlicowe wspominki - Dzień Pluszowego Misia

Listopad był pełen wrażeń. W dniu 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie z świetlicy 0B przygotowali swoje misie. Każdy był inny i wyjątkowy.

Multimedialna świetlica.

W ostatnich dniach listopada uczniowie z grupy 0b podczas zajęć świetlicowych poznawali proste programy graficzne oraz uczyli się podstaw programowania w Junior Scratch.
Krzysztof Śliwiński

Łomianki- nasza mała ojczyzna.

Klasa 3c podczas zajęć świetlicowych rozmawiała o Łomiankach. Każdy  z uczniów opowiedział za co lubi swoje miasto. Wspólnie ustaliliśmy, że Łomianki są naszą małą ojczyzną. Na koniec dzieci miały za zadanie narysować swoje ulubione miejsce w Łomiankach.
Jak się później okazało według klasy 3c- nasza szkoła znajduje się w czołówce ulubionych miejsc w mieście 😊 !

Wspomnienie. Andrzejki 2019.

Klasy 3 przygotowały niespodziankę dla młodszych kolegów. Atrakcji nie brakowało: wróżby ( tylko dobre), konkursy i fotobudka. A potem był bal. W tym roku niestety nie dane nam będzie się bawić się razem. Dużo zdrowia dla wszystkich: uczniów, rodzicowi oraz całej kadry życzy zespół wychowawców świetlicy.

Irena Szewińska – patron naszej szkoły

Jest nam bardzo miło ogłosić wyniki świetlicowego konkursu plastycznego „Irena Szewińska – patron naszej szkoły”

Celem konkursu, w którym uczestniczyli uczniowie uczęszczający do szkolnej świetlicy z klas I-III było popularyzowanie wiedzy o Irenie Szewińskiej, Zachęcanie najmłodszych do kultywowania idei olimpijskich oraz rozwój umiejętności plastycznych i wrażliwości artystycznej.

1 miejsce – Oliwia Szozda,

2 miejsce – Helena Gwiazda,

3 miejsce – Marysia Marchwińska, Zosia Piotrowska.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i przesłane prace.

Beata Zaraś

Archiwum aktualności Świetlicy w r.szkol. 2019-20