Ze względu na panującą pandemię koronawirusa i obostrzenia sanitarne za tym idące, w tym roku niestety zajęcia chóru nie będą się odbywały.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i śpiewu!

Marika Dakowska, Monika Pączkowska

Dziecięcy chór szkolny powstał we wrześniu 2018 roku, z inicjatywy dwóch nauczycielek – Mariki Dakowskiej i Moniki Pączkowskiej. W roku szkolnym 2018/ 2019 do chóru należeli uczniowie klas 1-3. W roku bieżącym do naszego składu dołączyli również uczniowie klas starszych. Wykonujemy utworu o różnym charakterze, od pieśni patriotycznych, przez kolędy, pieśni ludowe do współczesnych piosenek dziecięcych i młodzieżowych. Staramy się, aby podczas prób panowała życzliwa i przyjazna atmosfera. Aktywnie uczestniczymy w życiu muzycznym naszej placówki. Bierzemy udział w akademiach i uroczystościach szkolnych. Podczas prób pracujemy nad emisją, oddechem i dykcją oraz nad rozwojem umiejętności pracy w zespole.

Chór szkolny