Nasza kadra


Pelczarska MałgorzataDyrektor
Sosińska AnetaWicedyrektor, język polski
Bentkowska KatarzynaNauczyciel wspomagający
Bisialska Katarzynaświetlica
Błażejak BożenaMatematyka, świetlica
Brewińska IzabellaWychowawca 4c, język hiszpański, świetlica
Budek KamilaNauczyciel wspomagający
Chachulska MonikaNauczyciel wspomagający
Chmielewski Marcinpedagog, doradztwo zawodowe, terapia pedagogiczna
Chodacz-Olejarz Monikamatematyka
Chuda EmiliaNauczyciel wspomagający
Cichocka KatarzynaWychowawca 1b, edukacja wczesnoszkolna, świetlica
Ciszewska AnnaWychowawca 5a, język niemiecki
Dylewska AnnaPsycholog, język polski
Dzieniszewska ElżbietaWychowawca 4b, język angielski, wiedza o społeczeństwie
Osińska JustynaNauczyciel kl. „0b”, świetlica
Filiński FilipWychowawca 6a, wychowanie fizyczne
Gadowska AgnieszkaNauczyciel wspomagający
Gzylewski BłażejJęzyk angielski, informatyka, wiedza o społeczeństwie
Hajduk MagdalenaNauczyciel wspomagający
Jagieło KamilaWychowawca 8b, chemia, fizyka i matematyka
Kiliś Barbaraświetlica
Korol MarzenaWychowawca 3c, edukacja wczesnoszkolna, świetlica
Korytko MałgorzataWychowawca 3a, edukacja wczesnoszkolna, religia
Kostrzoń JustynaWychowawca 5b, plastyka, muzyka
Kowalczyk Joannabiblioteka
Kowalski ŁukaszWychowanie fizyczne
Krzemińska MagdalenaNauczyciel kl. „0a”, świetlica
Ks. Krzesiński Andrzejreligia
Kurczyk Marzenaświetlica
Makowska DorotaWychowawca 8a, matematyka, chemia
Malicka KarolinaWychowawca 2b, edukacja wczesnoszkolna
Moszczyńska Magdaświetlica
Ogrodnik MonikaWychowawca 7b, historia
Oracz KlaudiaWychowawca 7a, język angielski
Pączkowska MonikaWychowawca 1a, edukacja wczesnoszkolna
Pietrasiuk DominikaEdukacja wczesnoszkolna
Polańska UrszulaWychowawca 4a, język polski
Rogala Elżbietaświetlica
Sawicka-Misztal BlankaWychowawca 3d, edukacja wczesnoszkolna, psycholog
Serwińska JoannaWychowawca 1c, edukacja wczesnoszkolna
Siejko EwaNauczyciel wspomagający pedagog
Somerlik JoannaŚwietlica, etyka
Staniszewska AnnaWychowawca 2c, edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska EdytaWychowawca 5c, język polski
Stefańska MartaWychowawca 6b, wychowanie fizyczne
Strycharzewska IzabelaWychowawca 8c, język angielski
Szyszka JoannaNauczyciel wspomagający
Śliwiński Krzysztofświetlica
Świątczak Renataświetlica
Tańska KarolinaJęzyk angielski
Tomczyk MałgorzataWychowawca 2a, edukacja wczesnoszkolna, religia
Woźniak AgnieszkaWychowawca 3b, edukacja wczesnoszkolna
Zaj Jacekinformatyka
Zakrzewska Justynaświetlica
Zalewski RobertWychowanie fizyczne
Zych Martynalogopeda
Żukowska BożenaWychowawca 7c, biologia, geografia i przyroda