Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi w Łomiankach

Poniedziałek – czwartek 07:30 – 15:00; Piątek 07:30 – 13:00

Przyjmowanie skarg i wniosków : Piątek  13:00 – 15:00

Dyrektor przyjmuje interesantów: Wtorek  12:00 – 14:00

Jesteśmy nowoczesną szkołą, której nadrzędnym fundamentem jest dobro ucznia. Znajdujemy się przy ulicy Partyzantów 31 w Łomiankach, w trzykondygnacyjnym budynku. W placówce mieszczą się odziały przedszkolne i szkolne, liczące ok. 25 uczniów, do których dyspozycji jest 21 sal lekcyjnych, wyposażonych w najwyższej jakości sprzęty audiowizualne, tablice interaktywne oraz pomoce dydaktyczne, co sprzyja atrakcyjniejszemu oraz efektywniejszemu przyswajaniu wiedzy.

Nasz zespół to znakomicie wyszkoleni, kreatywni i pełni pasji ludzie, którzy z zaangażowaniem pracują na wspólny sukces. Rozpoznajemy potrzeby naszych uczniów, planujemy ich indywidualną ścieżkę rozwoju i działamy!

Szkoła dysponuje dobrze wyposażoną halą sportową, pracowniami komputerowymi, boiskiem szkolnym oraz placem zabaw. Uczniowie mogą również korzystać z biblioteki szkolnej, której księgozbiór jest na bieżąco uzupełniany. Na terenie placówki znajduje się stołówka oraz kuchnia, w której przygotowywane są smaczne i tanie posiłki.

Zapewniamy wysoki poziom nauczania oraz oferujemy bogaty i różnorodny pakiet zajęć pozalekcyjnych wspierających indywidualny rozwój wszystkich uczniów.

W  każdym odkrywamy potencjał, zdolności, predyspozycje i pasje oraz zapewniamy optymalne warunki dla kształcenia zarówno intelektualnego, jak i emocjonalnego. Realizujemy partnerski model pracy z rodzicami, wspólnie planujemy działania, tworzymy dokumenty szkolne oraz działamy na rzecz rozwoju naszych uczniów. W szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny „Librus”.

zdjęcie budynku szkoły podstawowej nr 2
Dzień chłopca w 3d
Piżamowy piątek – niepytanie za przebranie