Warunkiem otrzymania obiadu dla dziecka jest podpisanie umowy ze stołówką ICDS w Szkole Podstawowej nr 2 w Łomiankach.

Rodzic/opiekun w celu zamówienia posiłku jest zobowiązany do korzystania z aplikacji zamowposilek.pl

Każde dziecko otrzyma nieodpłatnie chip umożliwiający odebranie zamówionego posiłku w stołówce.

Opłata za duplikat chipu wynosi 6,00 zł.

Tym samym dziecko zobowiązane jest do każdorazowego posiadania chipu przy sobie.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące wyżej wskazanej aplikacji znajdują się w załączniku nr 1 stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy.

Nieobecności zgłaszamy w aplikacji do godziny 08:00.

Prosimy o dokonywanie wpłat za obiady na konto nr: 34 8009 0007 0011 5225 2001 0106 podając nr. ID nadany w aplikacji.

Baner z napisem Jadłospis

30.01. – 10.02. 2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), spaghetti (z mąki pszennej)
z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.

Wtorek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), pęczak (jęczmień), surówka z ogórka kiszonego i pomidora, kompot.

Piątek

Kapuśniak (seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), gyros z kurczaka, ryż, sałata lodowa z sosem jogurtowo-czosnkowym, kompot.

Wtorek

Ogórkowa (seler) z ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie własnym  (z mąką pszenną i jajami), kasza bul-gur (pszenica), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca i żółtka jaj), kompot.

Środa

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana (mąka pszenna i mleko), kompot.

Czwartek

Rosół drobiowo-wołowy (seler) z makaronem (z mąki pszennej), potrawka z kurczaka, ziemniaki, ogórek konserwowy, kompot.

Piątek

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet sola z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej i marchewki, kompot.

SMACZNEGO!!!

AKTUALNY JADŁOSPIS JEST DOSTĘPNY:

• w aplikacji Zamów posiłek
  • na tablicy w stołówce szkolnej
  • przy wejściu do szkoły

życzymy smacznego !!!