Warunkiem korzystania z obiadu przez dziecko jest rejestracja w aplikacji ”Zamów posiłek”zamowposilek.pl

Każde dziecko otrzyma nieodpłatnie chip umożliwiający odebranie zamówionego posiłku w stołówce.

W przypadku jego zagubienia, duplikat chipu zostanie wydany po uiszczeniu przez rodzica opłaty
w kwocie 6 zł na nr rachunku bankowego: 72 8009 0007 0011 5225 2001 0101 odbiorca ICDS
W tytule wpłaty proszę wpisać SP 2 oraz imię i nazwisko dziecka.

Tym samym dziecko zobowiązane jest do każdorazowego posiadania chipu przy sobie.

Nieobecności zgłaszamy w aplikacji do godziny 08:00.

Prosimy o dokonywanie wpłat za obiady na konto nr: 34 8009 0007 0011 5225 2001 0106 podając nr. ID nadany w aplikacji.

Baner z napisem Jadłospis

18.03.- 27.03.2024r.

Poniedziałek

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z podsmażaną na masełku (z mleka) pieczarką z makaronem (z mąki pszennej) i dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki,  kotlet mielony pożarski (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki gotowane, marchewka z masłem (z mleka), sok jabłkowy 100%.

Środa

Czwartek

Krupnik z kaszy jęczmiennej (seler) z ziemniakami na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, bitka schabowa w sosie (mąka pszenna) z dodatkiem podsmażonej cebulki, kopytka (z mąki pszennej, jajko), sałata lodowa z sosem miodowo-musztardowymi prażonymi pestkami słonecznika, jogurt owocowy.

Piątek

Barszcz ukraiński (seler) kapustą białą, fasolką i z ziemniakami z dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, makaron świderki (z mąki pszennej) z serem białym i śmietaną (z mleka), musem truskawki, kompot wieloowocowy.

Poniedziałek

Zupa ogórkowa (seler) z podduszonym na maśle (z mleka) ogórkiem ze śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, pierś z indyka w sosie bazyliowym zagęszczony śmietanką (z mleka), ryż biały gotowany na sypko z dodatkiem masła (z mleka), sałatka z pomidorów i cebuli, galaretka owocowa do picia, banan.

Wtorek

Krem z dyni (seler) na bulionie warzywnym z pestkami z dyni zabielona śmietanką (z mleka), udko z kurczaka pieczone, ziemniaki purée, fasolka szparagowa gotowana na parze polane roztopionym masełkiem (z mleka), sok pomarańczowy 100%.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki,  paluszki rybne (z mintaja) w złocistej panierce (z mąki pszennej i jaj) surówka z kapusty pekińskiej z dodatkiem marchewki, jabłka i majonezu (gorczyca, żółtko jaj), herbata owocowa, mandarynka.

SMACZNEGO!!!

AKTUALNY JADŁOSPIS JEST DOSTĘPNY:

• w aplikacji Zamów posiłek
  • na tablicy w stołówce szkolnej
  • przy wejściu do szkoły

życzymy smacznego !!!