Warunkiem otrzymania obiadu dla dziecka jest podpisanie umowy ze stołówką ICDS w Szkole Podstawowej nr 2 w Łomiankach.

Rodzic/opiekun w celu zamówienia posiłku jest zobowiązany do korzystania z aplikacji zamowposilek.pl

Każde dziecko otrzyma nieodpłatnie chip umożliwiający odebranie zamówionego posiłku w stołówce.

Tym samym dziecko zobowiązane jest do każdorazowego posiadania chipu przy sobie.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące wyżej wskazanej aplikacji znajdują się w załączniku nr 1 stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy.

Nieobecności zgłaszamy w aplikacji do godziny 08:00.

Prosimy o dokonywanie wpłat za obiady na konto nr: 34 8009 0007 0011 5225 2001 0106 podając nr. ID nadany w aplikacji.

Baner z napisem Jadłospis

26.09-07.10.2022 r

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami(seler, jęczmień), tagliatelle (z mąki pszennej) z kurczakiem i śmietaną(z mleka), kompot, śliwka.

Wtorek

Krem z brokułu (seler) ze śmietaną(z mleka), ), sznycel z indyka w sosie cebulowym  ze śmietaną
(z mleka), kasza bul-gur ( z pszenicy), surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (żółtka jaj i gorczycy), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z ryżem, paluszki rybne(filet z mintaja) w panierce( z mąki pszennej), ziemniaki, sałatka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną(z mleka), kotlet schabowy w panierce
(z mąki pszennej i jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.

Piątek

Barszcz  ukraiński(seler) ze śmietaną(z mleka), kluski leniwe (z maki pszennej, jaj, ser z mleka) z masłem (z mleka), kompot, brzoskwinie.

Poniedziałek

Kapuśniak (seler) z ziemniakami, pierogi z mięsem (z mąką pszenną, jaja), sałata lodowa ze śmietaną
 (z mleka), kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy(seler), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka oprószana (mąką pszenną, masło
z mleka), sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z makaronem(z mąki pszennej), ryba (miruna)smażona
w panierce( z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa (seler) ze śmietaną(z mleka) z ziemniakami, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałatka
z pomidorów, kompot.

Piątek

Fasolowa(seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.

AKTUALNY JADŁOSPIS JEST DOSTĘPNY:

• w aplikacji Zamów posiłek
  • na tablicy w stołówce szkolnej
  • przy wejściu do szkoły

życzymy smacznego !!!