- 22 cze, 2026
Zakończenie roku szkolnego 2026/27
godz. 8:30 kl. 4-8 w hali sportowej godz. 10:00 kl. 0-3 w hali sportowej
Czytaj więcejgodz. 8:30 kl. 4-8 w hali sportowej godz. 10:00 kl. 0-3 w hali sportowej
Czytaj więcej
Dnia 02.06.2026 r. uczniowie klasy II a byli w Manufakturze Cukierków. Poznali pracę cukiernika, skład i sposób wykonania cukierków i lizaków. Samodzielnie kręcili swoje lizaki. Pełni słodyczy wrócili do szkoły.J.S.
Czytaj więcej
Wiosną i wczesnym latem nasz szkolny ogród zamienił się w zieloną pracownię pod gołym niebem. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem ruszyli do pracy, łącząc naukę z pożytecznym działaniem. W ramach zajęć…
Czytaj więcej