Warunkiem korzystania z obiadu przez dziecko jest rejestracja w aplikacji ”Zamów posiłek”zamowposilek.pl

Każde dziecko otrzyma nieodpłatnie chip umożliwiający odebranie zamówionego posiłku w stołówce.

W przypadku jego zagubienia, duplikat chipu zostanie wydany po uiszczeniu przez rodzica opłaty
w kwocie 6 zł na nr rachunku bankowego: 72 8009 0007 0011 5225 2001 0101 odbiorca ICDS
W tytule wpłaty proszę wpisać SP 2 oraz imię i nazwisko dziecka.

Tym samym dziecko zobowiązane jest do każdorazowego posiadania chipu przy sobie.

Nieobecności zgłaszamy w aplikacji do godziny 08:00.

Prosimy o dokonywanie wpłat za obiady na konto nr: 34 8009 0007 0011 5225 2001 0106 podając nr. ID nadany w aplikacji.

Baner z napisem Jadłospis

06 – 17.05.2024r.

Poniedziałek
Zupa ogórkowa (seler) z podduszonym na maśle (z mleka) ogórkiem ze śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, makaron tagliatelle (z mąki pszennej) z indykiem i szpinakiem z dodatkiem pomidorów suszonych i śmietanki (z mleka), kompot wieloowocowy, jabłko.

Wtorek
Zacierkowa (seler, mąka pszenna, jaja) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, pulpet wieprzowy (z mąki pszennej, jaj) w sosie pomidorowym(z mleka), kasza gryczana, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot owocowy.

Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, paluszki rybne (z mintaja) w złocistej panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki gotowane, surówka z młodej kapusty z koperkiem oraz dodatkiem oliwy z oliwek, kompot wieloowocowy.

Czwartek
Krupnik ryżowy (seler) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, kotlet schabowy obtoczony w panierce (z mąki pszennej i jaj), ziemniaki, fasolka szparagowa, gotowana na parze polana roztopionym masełkiem (z mleka) i bułką tartą (z mąki pszennej), jogurt owocowy.

Piątek
Barszcz ukraiński (seler) kapustą białą, fasolką i z ziemniakami z dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, makaron (z mąki pszennej) z serem białym i śmietaną (z mleka), mus z truskawek, kompot owocowy .

Poniedziałek
Kapuśniak (seler) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, pierogi z mięsem (mąka pszenna, jaja) z zasmażoną cebulką, sałata lodowa z pomidorami i sosem jogurtowo-czosnkowym (z mleka), kompot wieloowocowy.

Wtorek
Zupa krem z zielonego groszku (seler) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki zabielona śmietanką (z mleka) naleśniki z serem białym ze śmietaną (z mleka), banan, kompot owocowy.

Środa
Zupa pomidorowa (seler) z ryżem na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, ryba smażona (z miruny) w złocistej panierce (z mąki pszennej i jaj), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej z marchewką i jabłkiem, kompot, jabłko.

Czwartek
Pieczarkowa (seler) z podsmażaną na masełku (z mleka) pieczarką z makaronem (z mąki pszennej) i dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, kurczak pieczony, ziemniaki, sałata kalafior gotowany polany masełkiem (z mleka) z dodatkiem bułki tartej (z mąki pszennej), sok pomarańczowy 100%.

Piątek
Zupa fasolowa (seler) na bulionie warzywnym z dodatkiem przesmażonej cebulki, ryż gotowany na sypko twarożkiem i śmietaną (z mleka), plasterki brzoskwini, kompot wieloowocowy.

SMACZNEGO!!!

AKTUALNY JADŁOSPIS JEST DOSTĘPNY:

• w aplikacji Zamów posiłek
  • na tablicy w stołówce szkolnej
  • przy wejściu do szkoły

życzymy smacznego !!!