Brązowy medal szczypiornistów !

W dniu 11 marca w naszej szkole, odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców w kategorii młodzież. Wystąpiło aż dziewięć szkół, mecze były bardzo zacięte i od razu było widać bardzo wyrównany poziom sportowy uczestników.

Zespoły podzielono na trzy grupy po trzy zespoły, nasza drużyna trafiła do grupy „C”. Zajęliśmy pierwsze miejsce w swojej grupie wygrywając z SP1 Łomianki 4:1 i z SP Płochocin po rzutach karnych (1:1, karne 1:0). 

W kolejnym etapie  nasz zespół wygrał z SP Leszno 5:2, awansując do grupy mistrzowskiej, w której o tytuł mistrza powiatu rywalizowały trzy szkoły: SP2 Łomianki, SP Borzęcin Duży i SP Płochocin. Najlepsza okazała się drużyna z Borzęcina Dużego. 

Ostatecznie nasi szczypiorniści zajęli 3 miejsce ! 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Wyniki półfinałowe:

SP Borzęcin Duży – SP Koczargi Stare 3:3 ( karne 2:1)

SP1 Ożarów – SP Płochocin 0:3

SP2 Łomianki – SP Leszno 5:2

Grupa mistrzowska – mecze każdy z każdym

SP2 Łomianki – SP Borzęcin Duży 1:5

SP2 Łomianki – SP Płochocin 2:3

SP Płochocin – SP Borzęcin Duży 0:2