Dwa srebrne medale w siatkówce !

7 i 8 marca w Centrum Sportu w Błoniu odbyły się zawody powiatowe w siatkówce w kategorii młodzież.
Pierwszego dnia do rywalizacji przystąpiły dziewczyny, zgłosiło się dziesięć szkół. Po rywalizacji grupowej nasze uczennice z bilansem 3-1, awansowały do fazy pucharowej. W tej fazie nasze siatkarki po zwycięskim półfinale z SP1 Ożarów 2:0, uległy w finale dziewczynom z Zielonek 2:0, ostatecznie zajmując wysokie II miejsce!

Kolejnego dnia do rywalizacji zgłosiło się jedenaście drużyn, podzielono drużyny na trzy grupy. Nasi uczniowie z bilansem 2-0 w fazie grupowej, awansowali do wielkiego finału, do którego dołączyły szkoły: SP1 Łomianki, SP Bieniewice i SP Izabelin. W tej fazie rozegrano mecze systemem ,,każdy z każdym”. Nasi siatkarze po dwóch wygranych i jednej porażce ostatecznie zajęli II miejsce !

Gratulacje !

F.F.