Kolejne sukcesy naszych uczniów w zawodach powiatowych!

W dniu 12 kwietnia w hali sportowej naszej szkoły odbyły się Powiatowe Finały w Koszykówce 3×3 Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych w kategorii „Dzieci”.

W zawodach wzięło udział 8 drużyn damskich oraz 9 drużyn męskich ze szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.

Zawody zdominowały szkoły z Łomianek wygrywając obydwie kategorie. Wśród chłopców najlepsi okazali się nasi uczniowie,a u dziewcząt, koszykarki z SP3. Nasze dziewczyny zakończyły zawody na fazie grupowej.

Zwycięzcy będą reprezentować nasz powiat na zawodach międzypowiatowych. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Miejsca medalowe dziewcząt:

SP 3 Łomianki

SP Zielonki Parcele

SP 2 Ożarów Maz.

Miejsca medalowe chłopców:

SP 2 Łomianki

SP Duchnice

SP Bieniewice

Kolejnego dnia, tym razem w SP 3 Łomianki odbyły się zawody dla kategorii młodzież. Wśród dziewcząt znowu najlepsze okazały się koszykarki z SP 3 Łomianki, a u chłopców SP 1 Błonie. Nasze dziewczyny zostały wicemistrzyniami powiatu, a chłopcy uplasowali się na 5 miejsce. Gratulacje !

Miejsca medalowe dziewcząt:

SP 3 Łomianki