Konkurs plastyczny – „Irena Szewińska – patron naszej szkoły”.

Irena Szewińska jest patronką naszej szkoły. Możemy się od niej uczyć pokonywania trudności, dążenia do celu i realizacji naszych marzeń. W październiku 2021 roku odbył się szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas 0-III, związany z patronem naszej szkoły „Irena Szewińska – patron naszej szkoły”. Celem Konkursu było popularyzowanie wiedzy o Irenie Szewińskiej, zachęcenie najmłodszych do kultywowania idei olimpijskich, zasad fair play w sporcie i życiu oraz rozwój umiejętności plastycznych i wrażliwości artystycznej.

Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej pod hasłem „Irena Szewińska- patron mojej szkoły”. Format prac konkursowych – A3, technika wykonania dowolna: farby plakatowe, pastelowe, kredki, węgiel. Przy ocenie uwzględniono oryginalność pomysłu, samodzielność wykonania, zgodność z tematem konkursu, wkład pracy, sposób wykonania, estetykę wykonania.

Wyniki szkolnego konkursu „Irena Szewińska – patron naszej szkoły”.

I MIEJSCE – Weronika Rogala

II MIEJSCE – Iga Pielak

III MIEJSCE – Weronika Błażejak

Prace były bardzo ciekawe. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział   w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

Małgorzata Korytko, Marzena Korol, Krzysztof Śliwiński