Spotkanie z ubezpieczycielem.

Dnia 25.09.2023 r. w klasie III b odbyło się spotkanie uczniów z ubezpieczycielem. Dzieci w ramach realizacji programu orientacji zawodowej rozmawiały o zagrożeniach w codziennym życiu, znaczeniu ubezpieczeń, bezpieczeństwa i  poznały pracę ubezpieczeniowców.