Świetne wyniki naszych szczypiornistów!

W dniach 23 i 24 lutego w GOSiR Zielonki Parcele odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej. Turniej rozgrywany był w kategorii „dzieci” (2009 i młodsi).

Pierwszego dnia rywalizowały dziewczęta, zagrano system każdy z każdym. Nasze dziewczyny zajęły wysokie 2 miejsce, ulegając tylko zawodniczkom z Zielonek Parceli, wynikiem 3:2. W innych meczach odniosły zwycięstwa ze szkołami z Bieniewic i Płochocina.

Kolejnego dnia do rywalizacji przystąpili chłopcy. Nasi szczypiorniści okazali się bez konkurencyjni, zdobywając tytuł mistrza powiatu! W grupie pokonali zawodników z Ożarowa Mazowieckiego i Błonia. W półfinale po zaciętym meczu udało się zwyciężyć z drużyną z Bieniewic, a w finale po raz kolejny wygrali z drużyną z Ożarowa Mazowieckiego.

Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych etapach rozgrywek!