Szlachetna paczka

Serdecznie zapraszam do udziału w zbiórce produktów na Szlachetną Paczkę. Zbiórka produktów potrwa do dn. 09.12.21.
W tym roku wspieramy Panią Agatę z Rodziną.

Historia Rodziny:
Pani Agata i pan Piotr wspólnie wychowują dwójkę synów – Daniela i Adriana. Problemy rodziny zaczęły się kilka miesięcy po urodzinach Adriana, kiedy zdiagnozowano u niego lęk separacyjny. Jest to choroba, która wymaga od rodziców ciągłej opieki. Chłopiec w wyniku swojej choroby ma problemy z mówieniem. Rodzina utrzymuje się z małego gospodarstwa rolnego i przyznanych im świadczeń na dzieci, co łącznie daje kwotę 3900 zł. Wydatki związane z utrzymaniem i leczeniem wynoszą 2090 zł. Po ich odliczeniu rodzinie pozostaje 453 zł na osobę. Rodzina nie poddaje się i wierzy w lepsze jutro. Jej członkowie wierzą, że regularna rehabilitacja, jak i zajęcia w szkole specjalnej, przyniosą bardzo dobre efekty i pozytywnie wpłyną na dalszy rozwój Adriana.
Adrian bardzo lubi spędzać czas na dworze i jeździć na rowerze. Z kolei Daniel, ma bardzo
dobre wyniki w nauce i poświęca jej dużo czasu. Pani Agata bardzo lubi gotować. Pan Piotr jest złotą rączką, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do naprawienia.

symbol akcji Szlachetna Paczka

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny:
• Laptop
• Komplet ubrań zimowych
• Materiały szkolne

Pozostałe potrzeby Rodziny:

1. Środki czystości:

• mydło / żel myjący
  • proszek do prania
  • płyn do płukania
  • płyny czyszczący

2. Odzież: