Warsztaty klimatyczne

W ramach projektu Młodzieżowe Rady Gmin dla demokracji i klimatu uczniowie w naszej szkole przeprowadzili na początku maja audyt klimatyczny dotyczący: transportu,  energii, odpadów, wody, jedzenia, pomocy naukowych i transportu do szkoły. W poniedziałek 30 maja uczniowie klas 5-8 uczestniczyli w agendach klimatycznych, które poprowadzili reprezentanci Młodzieżowej Rady w Łomiankach: Natalia Tomaszuk i Juliusz Gauza pod opieką radnej pani Agnieszki Gawron-Smater. To były blisko dwie godziny warsztatowej pracy nad wcześniej wymienionymi obszarami, podczas której uczniowie wypracowali rekomendacje dotyczące konkretnych zmian.

opiekun SU

Kamila Jagieło