Wicemistrzostwo powiatu naszych siatkarzy!

W piątek 25 lutego nasi siatkarze wybrali się na zawody powiatowe do Centrum Rekreacji i Sportu w Błoniu. Do rywalizacji przystąpiło pięć szkół: SP2 Łomianki, SP1 Łomianki, SP Bieniewice, SP Koczargi Stare i SP Zielonki Parcele. Rozgrywki rozegrano systemem każdy z każdym, mecze były bardzo wyrównane i o ostatecznej kolejności decydowała ilość wygranych setów. Chłopcy z SP2 Łomianki zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując 2 miejsce w naszym powiecie. Najlepsza okazała się szkoła z Bieniewic.

Wyniki SP2 Łomianki:

SP2 Łomianki – SP Koczargi Stare 2:1

SP2 Łomianki – SP Zielonki Parcele 2:1

SP2 Łomianki – SP Bieniewice 0:2

SP2 Łomianki – SP1 Łomianki 2:1

Tabela:

1. SP Bieniewice 7pkt (7-3 w setach)

2. SP2 Łomianki 7pkt (6-5)

3. SP1 Łomianki 6pkt (6-5)

4. SP Koczargi Stare 5pkt (5-7)

5. SP Zielonki Parcele 5pkt (4-7)