Wizyta w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

22 stycznia klasa 5c zwiedzała Filharmonię Narodową w Warszawie. Uczniowie mieli okazję obejrzeć wnętrza sal, które na co dzień są niedostępne dla słuchaczy.
Niewątpliwie największą atrakcją wycieczki była możliwość uczestniczenia w próbie Orkiestry i Chóru Filharmonii Narodowej.

J.K.