Wycieczka do Rajgrodu.

W 16-18 maja klasy 6 wybrały się na wycieczkę trzydniową do Rajgrodu. Pierwszego dnia, w drodze do Rajgrodu, „klasy 6” miały przystanek w Grajewie, tam uczniowie zwiedzali Muzeum Mleka. Całość ekspozycji podzielona jest na konkretne strefy, które „opowiadają” o mleku oraz tradycji jego przetwórstwa. Zwiedzający dowiadują się wielu ciekawostek o mleku, jego roli w historii i współczesnym świecie. Po zakwaterowaniu uczniowie mieli zajęcia sportowe i przejażdżkę pontonem po jeziorze Rajgrodzkim. Na wieczór zostało zorganizowane ognisko. Kolejnego dnia na uczniów czekały kolejne zajęcia sportowe na boiskach na świeżym powietrzu i na hali sportowej. Na zakończenie dnia odbyła się dyskoteka. Ostatniego uczniowie mogli skorzystać z kajaków, po obiedzie wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. 

F.F.