Wycieczka do teatru Kamienica

Uczniowie klasy 3d mieli przyjemność obejrzeć pełen energii i humoru spektakl, który powstał na podstawie komiksów Henryka Jerzego Chmielewskiego, Papcia Chmiela. „Tytus Romek i A’Tomek, czyli jak zostać artystą” to przedstawienie wystawiane w teatrze Kamienica. Dostarczyło ono wiele pozytywnych emocji, gdyż umożliwiało interakcję widowni z aktorami. Miało też ciekawą oprawę muzyczną.

Zanim klasa dotarła do teatru, udała się na ciekawy spacer po Starej Warszawie śladami Powstania Warszawskiego. Nie ominęła również Bazyliki Archikatedralnej p.w. Męczeństwa świętego Jana Chrzciciela oraz grobu bł. kard. Wyszyńskiego. Dzieci, dzięki łaskawości księdza, usłyszały ciekawostki historyczne na temat tego ważnego dla Polaków miejsca.  Do kolejnych atrakcji należały lody, pamiątki oraz posiłek w Pizza Hut Gruba Kaśka. 

Wsparcie Rodziców oraz przepiękna pogoda zagwarantowały świetną zabawę i miłe wspomnienia.

B.M.