Zawody powiatowe w koszykówce.

W naszej szkole 8 i 9 czerwca zostały zorganizowane zawody powiatowe w koszykówce 3×3. Jest to nowa odmiana koszykówki, która zyskuje coraz większą popularność.  Pierwszego dnia rozegrano zawody w kategorii młodzież, a drugiego kategoria dzieci. W obydwu kategoriach wystartowało po 6 zespołów damskich oraz 7 męskich. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Rozgrywki były bardzo zacięte i emocjonujące. W niektórych spotkaniach do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W kategorii młodzież u chłopców nasi uczniowie zajęli 2 miejsce, przegrywając 8:9 w finale z zawodnikami z Bieniewic. W dziewcząt najlepsze okazały się SP3 Łomianki, nasze dziewczyny zajęły 5 miejsce. W kategorii dzieci u dziewcząt, też najlepsze okazały się koszykarki z SP3 Łomianki, nasze dziewczyny zajęły 4 miejsce. Natomiast u chłopców najlepsi byli koszykarze z Duchnic, a 5 miejsce dla naszych zawodników.